تعمیرگاه و تعمیرات ایسیو ECU تویوتا تهران

تعمیرگاه و تعمیرات ایسیو ( ای سی یو ) ECU تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری در شرق تهران توسط کلینیک پروشات خودرو به صورت تخصصی انجام می شود. شما می توانید کلیه خدمات تعمیرات و عیب یابی مربوط به ای سی یو و کامپیوتر خودروهای خود را به ما بسپارید. پروشات خودرو به عنوان بهترین تعمیرگاه و تعمیرات ایسیو ECU تویوتا تهران می تواند کلیه خدمات تعمیراتی و عیب یابی را به شما عزیزان ارائه دهد.

تعمیرگاه ایسیو ECU تویوتا

پروشات خودرو یکی از مجهزترین مراکز تعمیرگاهی خودروهای تویوتا در ایران است. این تعمیرگاه کلیه خدمات تعمیرات ایسیو ( ای سی یو ) ECU خودروهای تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری را به صورت تخصصی در شرق تهران انجام می دهد. پروشات خودرو مجهزترین تعمیرگاه تویوتا در تهران است. این مرکز با داشتن نیروی متخصص و دوره دیده آماده ارائه هرگونه خدمات تعمیراتی، عیب یابی، صاف کاری و نقاشی خودروهای تویوتا است. عیب یابی موتور و گیربکس تویوتا نیز در این مرکز انجام می شود.

تعمیرگاه ایسیو تویوتا:

1- تعمیرات سخت افزاری ایسیو

2- تعمیرات نرم افزاری ایسیو

3- تعمیرات تمامی بردهای الکترونیکی ایسیو

4- تعمیرات یونیک ، ایربگ و غیره

تعمیرگاه ایسیو ( ای سی یو ) ECU تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری در شرق تهران
تعمیرگاه ایسیو ( ای سی یو ) ECU تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری در شرق تهران

تعمیر ایسیو تویوتا

شرکت خودروسازی ژاپنی تویوتا چندین  مدل خودروی تویوتا را  در بازار ایران عرضه نموده است از جمله خودروهای تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری و … بخش کامپیوتر و ایسیو ECU و برق و انژکتور این خودروهای ژاپنی ممکن است دچار مشکلاتی شود. مجموعه پروشات خودرو تعمیرات تخصصی قطعات مختلف الکترونیکی و برقی کمپانی ژاپنی تویوتا را با ارائه ضمانت تعمیر می نماید. به عنوان مجهزترین تعمیرگاه و تعمیرات ایسیو ECU تویوتا تهران می توانیم تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه بدهیم.

تعمیرات ECU تویوتا

ما بیش از هر چیزی به کیفیت کار می اندیشیم. پس از بررسی کامل خودرو، تعمیرات مورد نیاز را انجام می دهیم. سعی ما بر آن است تا با کمترین هزینه کار را به اتمام برسانیم. از این رو اگر قطعات خودروی شما قابل تعمیر شدن باشد آن ها را تعمیر خواهیم کرد. اگر نیاز به تعویض داشته باشند آن را با قطعات اصل تعویض می کنیم. در صورت تعویض قطعات معیار ما کیفیت و اصل بودن قطعات است و قیمت پایین را فدای کیفیت نخواهیم کرد. چون ECU قلب تپنده خودروی شما است و باید در سلامت کامل و با کیفیت بالا کار کند. از این رو ما از قطعات اصل برای ایسیو استفاده می کنیم.

تعمیرات ایسیو ( ای سی یو ) ECU تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری در شرق تهران
تعمیرات ایسیو ( ای سی یو ) ECU تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری در شرق تهران

تعمیرات ایسیو ECU تویوتا

برخی از خدماتی که در رابطه با تعمیرات ایسیو ECU تویوتا در این مرکز انجام می شود:

 • تعمیرات سخت افزاری ایسیو
 • تعمیرات نرم افزاری ایسیو
 • عیب یابی سنسورها
 • سیستم سوخت رسانی خودرو
 • سیستم جرقه زنی خودرو
 • بخش هوارسانی خودرو
 • تعمیر یونیت های تویوتا
 • تعمیر بردهای تویوتا
 • برق و سیم کشی خودرو
 • ریموت و سوئیچ دوم خودرو
 • ریمپ ECU خودرو

انواع خدمات ایسیو ECU تویوتا

مجموعه پروشات خودرو با بهره گیری از متخصصین در حوزه تعمیر ایسیو ECU ، کامپیوتر و انواع بردهای الکترونیک خودروی تویوتا را با ارائه گارانتی تعمیر می نماید. تمام مراحل تشخیص تا تعمیر به کمک دستگاه های بروز و پیشرفته انجام می شود. در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز از قطعات اصل تویوتا استفاده خواهد شد.

تعمیرات کامپیوتر ECU تویوتا

مواردی که برای تعمیرات کامپیوتر ECU تویوتا لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری  در پروشات خودرو تعمیر و عیب یابی می شود :

۱ – تعمیر و عیب یابی سنسورهای خودرو شامل : سنسور دمای هوای ورودی ، سنسور فشار هوای منیفولد ، سنسور کوبش ( ناک ) ، سنسور اکسیژن یا لامبدا سنسور سنسور دمای خنک کننده ، سنسور موقعیت دریچه گاز ، سنسور سرعت خودرو ، سنسور دور موتور ، سنسور موقعیت میل سوپاپ

۲ – تعمیرات تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری ECU تویوتا Toyota کمری لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز

۳ – تعمیر و عیب یابی عملگرهای تویوتا Toyota شامل : پمپ بنزین ، انژکتورها ، استپر موتور ، کویل دوبل ، گرمکن دریچه گاز ، دیاگ و رفع خطاهای چراغ چک، رله دوبل ، شیر برقی کنیستر

۴ – تعمیرات و عیب یابی سیستم سوخت رسانی خودروی تویوتا شامل : فیلتر سوخت ، وایرهای شمع و شمع ، سوئیچ اینرسی، ریل سوخت ، رگلاتور سوخت

۵ – تعمیرات و عیب یابی سیستم هوارسانی ، سیستم جرقه زنی ، سیستم سوخت رسانی و …

۶ – تعریف کلید و سوئیچ و ریموت تویوتا Toyota کمری لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز

۷ – تعمیرات مرتبط با یونیت ها و بردهای مختلف خودرو تویوتا Toyota مانند ABS ، EBD ، Airbag و …

و …

در واقع تمامی موارد مرتبط با تعمیرات و عیب یابی ایسیو ( ای سی یو ) ECU ، انژکتور و برق و سیم کشی خودروی تویوتا Toyota لکسوس کرولا هایلوکس لندکروز کمری در مجموعه پروشات خودرو تعمیر می شود. تمامی مراحل عیب یابی و تعمیرات با دستگاه ها و سیستم های پیشرفته و به روز انجام می شود.

دریافت نوبت

برای دریافت نوبت تعمیرگاه و تعمیرات ایسیو ECU تویوتا می توانید از بخش نوبت دهی به صورت آنلاین درخواست نوبت کنید. ما این بخش را برای شما طراحی کرده ایم تا بتوانیم خدمات با کیفیت تر در زمان بندی بهتری را به شما ارائه دهیم.

نظر خود را ارسال کنید