پولیش کاری ، واکس و سرامیک تویوتا و لکسوس

پروشات خودرو معتبرترین و کامل ترین مجموعه خدمات تویوتا و لکسوس در شرق تهران می باشد که تمامی خدمات مورد نیاز را به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. پولیش کاری ، واکس و سرامیک تویوتا و لکسوس و سایر مدل های تویوتا از قبیل کرولا، هایلوکس، لندکروز، کمری و خودروهای لوکس خارجی؛ از جمله خدماتی است که پروشات خودرو به مشتریان خود ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره و خدمات در خصوص پولیش و سرامیک تویوتا و لکسوس می توانید با شماره 22775415 021 تماس حاصل فرمایید و برای رزور آنلاین خدمات پولیش و سرامیک بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پولیش کاری تویوتا

پولیش خودرو از جمله کارهای ترمیمی خودرو است که به زیبایی ماشین شما کمک بسیاری می کند. پولیش خودرو مایعی است که بر روی سطوح رنگ شده و به منظور از بین بردن خط و خش‌ها و آلودگی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مایع حاوی مواد سایا است که با برداشتن یک لایه نازک از رنگ خودروهای تویوتا و لکسوس، خط و خش‌ها را پر کرده و آنها را از بین می‌برند. اکثر پولیش‌ها حاوی واکس نیز می‌باشند تا جلا و درخشندگی لازم را به بدنه خودرو بدهند. شما می‌توانید مایع پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه خودرو بمالید. گفتنی است، وسایل جانبی زیادی وجود دارند که می‌توانید آنها را روی دریل یا دیگر ابزارهای برقی نصب و بدین ترتیب آنها را به دستگاه پولیش تبدیل کنید. اکثر تولیدکنندگان مواد پولیش توصیه می‌کنند به منظور از بین بردن خط و خش‌ها، چند لایه پولیش را با کمترین میزان فشار روی بدنه بمالید. 

پولیش کاری تویوتا

واکس تویوتا و لکسوس

واکس خودروهای تویوتا و لکسوس به دو صورت مایع و چسبی عرضه می‌شود، ممکن است از مواد طبیعی یا مصنوعی ساخته شود. حالت چسبی که شکل سنتی واکس می‌باشد، با افزایش درخشندگی یک لایه محافظ نیز، روی رنگ خودرو ایجاد می‌کند. واکس از فرسایش رنگ خودروهای تویوتا و لکسوس در اثر اشعه فرابنفش نیز جلوگیری می‌کند. این ماده محافظ، شروع اکسایش و زنگ زدگی را به تاخیر می‌اندازد. واکس مایع نیز، عملکردی مشابه واکس چسبی دارد. در هر دو حالت، واکس را باید روی بدنه خودرو بمالید و پس از آنکه حالت مات و کدر پیدا کرد، آن را با پارچه تمیز پاک کنید. مقدار واکس به جا مانده، با ایجاد یک لایه درخشان و براق، تا چند ماه از رنگ خودروی شما محافظت می‌کند. 

پولیش و واکس تویوتا

اگرچه واکس و پولیش هر دو با هدف ایجاد ظاهری تمیز و براق مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما عملکرد متفاوتی دارند. هنگام واکس زدن یک لایه محافظ روی رنگ خودرو ایجاد می‌کنید، اما پولیش کردن یک لایه بسیار نازک از رنگ خودرو را برمی‌دارد. به همین دلیل، در بیشتر مواقع واکس بعد از پولیش استفاده می‌شود تا از رنگ جدید محافظت کند. از دیگر تفاوت‌های این دو ماده می‌توان به این نکته اشاره کرد که برخلاف واکس نیازی نیست پولیش را از روی بدنه خودرو پاک کنید. برخی مواقع از پولیش فقط برای برخی رنگ‌های تویوتا و لکسوس می‌توان استفاده کرد، در حالی که واکس برای تمامی رنگ‌های خودروهای تویوتا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در رنگ‌های تیره برای جلوگیری از پریدن رنگ و در رنگ‌های روشن برای حفظ جلا و درخشندگی از پولیش استفاده می‌شود. 

سرامیک تویوتا و لکسوس

سرامیک خودرو تویوتا و لکسوس از آسیب رسیدن به بدنه خودرو جلوگیری می‌کند. در واقع بهترین روش محافظت از بدنه، اجرای سرامیک خودرو یا همان پوشش نانو سرامیک است. همانطور که از اسم سرامیک بدنه خودرو پیداست، در این کار یک لایه با پوششی از نانو، بر روی بدنه خودرو ایجاد می‌شود. این پوشش از مولکول و فناوری نانو ساخته شده است که غیر قابل نفوذ در برابر عوامل مخرب محیطی است و در واقع با این پوشش نانو، خاصیت آسیب پذیری به حداقل می‌رسد. نانو سرامیک خودروهای تویوتا و لکسوس و خودروهای لوکس خارجی در حقیقت یک نوع مایع پلیمری است که بصورت دستی بر روی رنگ بدنه خودرو کشیده می شود. این مایع بعد از تماس با رنگ فابریک بدنه، با آن پیوند برقرار میکند و به این ترتیب لایه محافظ بین رنگ بدنه و محیط پیرامون ایجاد می شود. این مایع از ذرات بسیاری ریزی تشکیل شده است. به همین دلیل هنگامی که با رنگ بدنه ترکیب می شود تمام خط و خش بدنه را از بین می برد و رنگ بدنه را ترمیم میکند.

پولیش و سرامیک تویوتا
پولیش و سرامیک تویوتا

پولیش و سرامیک تویوتا و لکسوس

پروشات خودرو با داشتن تیم فنی متخصص و ابزارهای به روز دنیا عملیات پولیش و سرامیک و واکس خودروهای تویوتا و لکسوس و سایر مدل های تویوتا مثل کرولا، هایلوکس، لندکروز و کمری و خودروهای لوکس خارجی را در شرق تهران به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می هد. برای دریافت خدمات و مشاوره می توانید با شماره تلفن های پروشات خودرو تماس حاصل نموده و یا از بخش نوبت دهی به صورت آنلاین وقت رزرو کنید.

نظر خود را ارسال کنید