تعمیر سپر کیا Kia در تهران

تعمیر سپر کیا Kia برای تمامی مدل های خودرو کیا از قبیل اپتیما هیبریدی، سورنتو، اسپورتیج، کارنیوال، سراتو کوپه، موهاوی، ریو LS، کادنزا، پیکانتو و اپیروس در شرق تهران در مجموعه پروشات خودرو انجام می شود. پروشات خودرو با داشتن مجهزترین تعمیرگاه سپر کیا در شرق تهران آماده ارائه خدمات تعمیر و ترمیم سپر خودرو کیا Kia به شما مشتریان عزیز می باشد. ما در پروشات خودرو انواع خدمات تعمیر سپر، شکستگی، فرورفتگی، خط و خش و تعمیرات سپر ماشین کیا Kia را به مشتریان خود ارائه می دهیم. برای دریافت مشاوره در زمینه تعمیر و صافکاری سپر کیا Kia می توانید با شماره 02175392 تماس حاصل فرمایید و برای رزرو آنلاین نوبت تعمیرات سپر خودرو کیا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

تعمیر سپر کیا

خودروهای برند کیا یکی از پرطرفدارترین خودروهای خارجی در ایران هستند. دارندگان خودروهای کیا Kia در صورت آسیب دیدن سپر باید به تعمیرگاه حرفه ای مراجعه کنند. شرکت پروشات خودرو یکی از بهترین تعمیرگاه های شرق تهران می باشد که خدمات تعمیرسپر کیا Kia را به مشتریان خود ارائه می دهد. پروشات خودرو نمونه های موفق تعمیر و صافکاری سپر خودرو کیا Kia و سایر مدل های خودرو کیا از قبیل اپتیما هیبریدی، سورنتو، اسپورتیج، کارنیوال، سراتو کوپه، موهاوی، ریو LS، کادنزا، پیکانتو و اپیروس را انجام داده است. در مجموعه پروشات خودرو سپرهای شکسته و ترک خورده خودروهای برند کیا را با بهترین ماشین آلات روز تعمیر می کنیم. کیفیت کار ما به حدی بالاست که بعد از اتمام کار متوجه تعمیر سپر خود نخواهید شد.

تعمیر سپر کیا

تعمیرگاه سپر کیا

سپرها اغلب اولین قسمتی از وسیله نقلیه هستند که تماس را در هنگام برخورد جذب می کنند. به همین دلیل است که تعمیر سپر مناسب و ایمن بسیار مهم است. در مجموعه پروشات خودرو، ما بهترین ابزارها و مهمتر از همه، تیم مناسب برای انجام تعمیرات و صافکاری سپر انواع مدل خودروهای کیا را در اختیار داریم. تعمیرگاه پروشات خودرو خدمات تعمیرات و صافکاری انواع مدل های کیا اپتیما هیبریدی، سورنتو، اسپورتیج، کارنیوال، سراتو کوپه، موهاوی، ریو LS، کادنزا، پیکانتو و اپیروس را با دقت و کیفیت بالا به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

سپرها برای محافظت از ساختار خودرو طراحی شده اند، زیرا اغلب اولین قسمتی از خودروی کیا هستند که هر گونه ضربه را در هنگام برخورد جذب می کنند. تکنسین های تعمیرگاه پروشات خودرو در زمینه تعمیر انواع سپر خودروهای کیا آموزش دیده اند تا این قطعات حیاتی را به شرایط قبل از تصادف بازگردانند. در مجموعه پروشات خودرو، تیم ما با دقت تعمیرات مناسب را برای هر نوع سپر انجام می دهد. تیم متخصص ما سپر خودروی کیای شما را به گونه ای بازسازی می کند که هر گونه فرورفتگی و یا خراش به کلی حذف شود. بسیاری از قطعات پلاستیکی سپر را می توان تعمیر کرد، به خصوص پوشش سپر که معمولاً در تصادفات خودرو آسیب می بیند.

انواع سپرهای خودروی کیا

در ساخت سپر خودروهای شخصی کیا مناسب برای مصارف شهری از کامپوزیت پلیمری برای ساخت سپر استفاده می شود. معمولا چندین لایه فایبرگلاس در تشکیل سپر کیا نقش دارند که مقاومت آن را افزایش می دهد. سپر فایبرگلاس خودروی کیا انعطاف پذیرتر است و به راحتی می توان آن را شکل داد.

در ساخت سپرهای فلزی خودرو کیا از کامپوزیت های فلزی استفاده می شود که از درجه سختی بالاتری نسبت به فایبرگلاس برخوردار بوده و برای خودروهای خارج از شهر مناسب است. سپرهای فلزی خودروی کیا امروزه به دلیل وزن زیاد و هزینه ساخت بالا جایگاه چندانی در صنعت خودروسازی کیا ندارند و علاوه بر آن تعمیر آنها نیز دشوارتر است. در تولید خودروهای درون شهری برند کیا استفاده از سپرهای فایبرگلاس رواج بیشتری دارد.

تعمیر سپر فایبرگلاس کیا

تعمیر سپر فایبرگلاس خودروی کیا یکی از مهارت های صافکاری است که امروزه با استفاده از مهارت و تجربه صافکار حرفه ای خود را به گونه ای نشان می دهد که برای افراد کم تجربه قابل تشخیص نیست. خودروهای کیا موتورز یکی از خودروهای پرطرفدار در ایران هستند. بسیاری از صاحبان این خودرو نگران تعمیر سپر کیا هستند. اگر خودروی خود را به یک متخصص حرفه ای بسپارید، قطعا نتیجه رضایت بخشی خواهید داشت. بخش صافکاری مجموعه پروشات خودرو نمونه های موفقی از تعمیر و پولیش سپر خودروهای کیا به دست آورده است.

تعمیرات سپر کیا در شرق تهران

تعمیرات تخصصی سپر کیا

تعمیر ساده سپر در یک وسیله نقلیه مدرن ممکن است آنقدرها هم که به نظر می رسد ساده نباشد. فناوری‌های جدید مانند نظارت بر نقاط کور، کروز کنترل تطبیقی و سایر سیستم‌های پیشرفته کمک راننده (ADAS) از سنسورهای پشت درپوش سپر استفاده می‌کنند. توانایی این سنسورها برای دیدن واضح به طور معمول نیاز به احتیاط خاصی در هنگام بررسی تعمیر سپر دارد. بسیاری از OEM ها در مورد تعمیر روکش سپر با ADAS، سطوح مختلفی از هشدارها را دارند.

دستور العمل تعمیر سپر عقب کیا

راهنمای سرویس کیا دستورالعمل های تعمیر پوشش سپر عقب با ADAS را مشخص می کند. دستورالعمل‌های زیر معمولاً در بخش رویه‌های تعمیر پوشش سپر عقب به کار برده می شوند:

برای تعمیر سپر عقب در جایی که رادار گوشه عقب قرار دارد، فقط از قطعات اصلی استفاده کنید.

از قالب گیری پلاک خودرو یا اجسام خارجی مانند برچسب سپر یا محافظ سپر در نزدیکی سنسور رادار خودداری کنید. انجام این کار ممکن است بر عملکرد سنجش رادار تأثیر منفی بگذارد.

اگر تعمیر رنگ در نزدیکی رادار گوشه عقب انجام شود، ممکن است سیستم به درستی کار نکند. مراقب باشید از بتونه پلی استری که حاوی آهن است استفاده نکنید.

اگر رادار گوشه عقب با مواد خارجی مانند برف، باران یا خاک و غیره پوشیده شده باشد، ممکن است سیستم به درستی کار نکند.

اگر سپر اطراف رادار گوشه عقب ضربه خورده باشد، آسیب ببیند یا رادار از موقعیت خود خارج شود، ممکن است سیستم به درستی کار نکند.

بررسی کنید که آیا رادار و براکت پس از ضربه زدن به سپر اطراف رادار گوشه عقب آسیب دیده اند یا خیر. (نباید هیچ آسیب مکانیکی در نزدیکی رادار گوشه عقب وجود داشته باشد.)

اینها تنها نمونه هایی از محدودیت های تعمیر سپر کیا هستند. همیشه قبل از انجام هر گونه تعمیرات حتماً به کتابچه راهنمای تعمیر بدنه و موارد آموزشی مخصوص خودرو مراجعه کنید.

هزینه تعمیر سپر خودرو کیا

برای تعیین هزینه تعمیر سپر خودرو کیا باید از طریق بخش نوبت دهی پروشات خودرو با هماهنگی تلفنی یا رزرو نوبت، خودرو خود را به تعمیرگاه تخصصی خودرو پروشات بیاورید. سپر خودرو کیا با توجه به نوع خودرو، سال ساخت و مدل در انواع مختلفی موجود می باشد. تفاوت اصلی سپرها در نوع خودروی کیا و کاربرد آن در جامعه است. سپرها در انواع فلزی، پلیمری و فایبرگلاس با توجه به هدف ساخت خودرو و کاربرد آن در جامعه تولید می شوند. به همین خاطر با توجه به نوع سپر خودروی کیا و سنسورها و رادارهای قرار گرفته در آن و همچنین شدت تصادف و آسیب وارده به سپر خودرو، هزینه تعمیر سپر متفاوت خواهد بود.

مجموعه پروشات خودرو

پروشات خودرو شرکتی با سابقه در تعمیر و صافکاری سپر خودروهای کیا و سایر مدل های کیا مانند اپتیما هیبریدی، سورنتو، اسپورتیج، کارنیوال، سراتو کوپه، موهاوی، ریو LS، کادنزا، پیکانتو و اپیروس در شرق تهران می باشد. مجموعه پروشات خودرو نمونه های موفق بسیاری از عیب یابی و تعمیر سپر کیا و خودروهای خارجی را در کارنامه خود دارد. این مجموعه با استفاده از جدیدترین متدهای تعمیرات سپر خودروهای لوکس و گران قیمت، خدمات تعمیر و عیب یابی سپر خودرو کیا را به مشتریان گرامی خود در شرق تهران ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت و سایر خدمات می توانید با کارشناسان پروشات خودرو تماس حاصل فرمایید.

نشانی: تهران، خیابان دیباجی جنوبی، خیابان شهید برادران جوزی، پلاک 17

تلفن های تماس:

02175392

02122775415

نظر خود را ارسال کنید