هنرکده رنگ و بدنه

هنرکده رنگ و بدنه پروشات شرط اولیه ارائه خدمات با کیفیت بالای رنگ و بدنه را استفاده از نیروهای دقیق و باسابقه، بهره­‌گیری از ابزار دقیق و استاندارد، کارگاه رنگ استاندارد و رنگ­‌های باکیفیت و مطابق استانداردهای جهانی می­داند. آنچه خدمات رنگ و بدنه پروشات را متمایز می­‌کند استفاده از سیستم تخمین زمان و هزینه میشل می­‌باشد که یکی از سیستم‌­های شناخته شده و سطح بالا در جهان می­‌باشد. شفافیت مرحله به مرحله در ارائه خدمات، تعهد پروشات به مشتریان خود است.

 

رنگ و بدنه

تعمیرات

تعمیرات اساسی موتور، گیربکس، جلوبندی، ECU و کل سیستم برق خودروهای تویوتا و لکسوس از مواردی است که همواره دغدغه بزرگ دارندگان خودرو می‌­باشد. شرکت پروشات با به کارگیری نیروهای فنی مجرب، استفاده از سیستم عیب‌یابی دقیق و استاندارد و بهره‌­گیری از مجموعه‌ کاملی از ابزار تخصصی SST توانسته است مجموعه کاملی از تعمیرات اساسی و تخصصی را در اختیار دارندگان خودروهای تویوتا و لکسوس قرار دهد. برای استفاده از این خدمات می­‌توانید با تماس با شرکت، استفاده از سیستم نوبت‌دهی اینترنتی یا بات تلگرام پروشات و تعیین وقت قبلی از خدمات دوره­‌ای استفاده نمایید.

سرویس دوره ای

سرویس دوره‌ای

شرکت پروشات با به کارگیری نیروهای فنی مجرب ارائه‌­دهنده‌­ی کلیه خدمات دوره‌­ای برای انواع خودروهای تویوتا و لکسوس می­‌باشد. آنچه خدمات دوره­‌ای پروشات را از دیگر نمایندگی­‌ها متمایز می­‌کند، دقت در ارائه خدمات و بررسی کلی خودرو به درخواست مشتریان محترم می‌­باشد تا از عیوب و خسارات احتمالی که ممکن است در آینده برای خودرو اتفاق بیافتد جلوگیری نماید. برای استفاده از این خدمات می­‌توانید با تماس با شرکت، استفاده از سیستم نوبت‌دهی اینترنتی یا بات تلگرام پروشات و تعیین وقت قبلی از خدمات دوره ­ای استفاده نمایید.

فروش خودرو

شرکت پروشات در کنار فروش خودروهای دست دوم، ارائه دهنده خدمات عیب­‌یابی و کارشناسی بدنه مورد نیاز در فرایند فروش خودروهای دست دوم می­باشد. این خدمات با استفاده از ابزارهای دقیق عیب­یابی و کارشناسان آکاه و متخصص تامین ­کننده اطمینان مشتریان در هنگام خرید و فروش خودروهای دست دوم می‌باشد.

 

 

 

خدمات در محل

  1. ارائه خدمات در محل مورد درخواست مشتری از ساعت 8 تا 24: شرکت پروشات آمادگی خدمت‌رسانی به مشتریان از ساعت 8 تا 24 در محل مورد درخواست مشتری را دارد. با تماس با شماره 75392 و اعلام آدرس، در کمترین زمان ممکن نیروهای امداد شرکت پروشات در محل حضور پیدا کرده و خدمات لازم را ارائه خواهند کرد.
  2. خدمات خودروبر: شرکت پروشات راه حلی برای مشتریان پرمشغله خود دارد. پس از انجام خدمات بر روی خودرو، خودروبر شرکت پروشات می‌­تواند خودرو مشتری را در محل مورد نظر مشتری تحویل دهد. برای مشتریان VIP عضو باشگاه مشتریان این خدمات به صورت رایگان خواهد بود.

قطعات

تعهد شرکت پروشات به استفاده از خدمات اصل( Genuine) و ارتباط با شبکه بزرگی از تامین کنندگان داخلی و خارجی قطعات موجب شده است که کلیه خدمات دوره­ای و تعمیرات در پروشات با استفاده از قطعات اصل و در کمترین زمان ممکن برای سفارش­‌گذاری قطعات انجام شوند.