تعمیر موتور لکسوس هیبریدی و بنزینی

تعمیر موتور لکسوس هیبریدی و بنزینی در مجموعه پروشات خودرو در تهران انجام می شود. تعمیرگاه موتور تویوتا لکسوس پروشات خودرو کلیه خدمات تعمیرات موتورهای خودروی لکسوس را به صورت تخصصی در شرق تهران انجام می دهد. موتور خودروهای لکسوس یکی از حساس ترین قطعات خودرو است که نیاز به مراقبت دارد. هرگونه بی احتیاطی در تعمیر یا بازرسی موتور خودروی لکسوس می تواند مشکلات بسیار جدی ایجاد کند که هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت. اگر می خواهید از هزینه های گران تعمیر موتور لکسوس جلوگیری کنید، باید هر از چند گاهی به مراکز تخصصی تعمیرات مراجعه کنید تا خودرو را چک کنند. به عنوان مثال بی توجهی به تعویض روغن موتور لکسوس یکی از مهم ترین مواردی است که باعث ایجاد مشکل در خودروهای تویوتا لکسوس می شود.

برای دریافت مشاوره در خصوص تعمیر موتور لکسوس هیبریدی و بنزینی می توانید با شماره 02175392 تماس حاصل فرمایید. برای رزرو آنلاین نوبت تعمیرگاه موتور تویوتا لکسوس بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

تعمیر موتور لکسوس

مجموعه پروشات خودرو می تواند تمام نیازهای تعمیر و نگهداری موتور لکسوس شما را برآورده کند. وقتی به یک مکانیک متخصص مراجعه می کنید، کارکنانی متعهد و آگاه خواهید داشت که مشتاق هستند خودروی لوکس لکسوس شما را به سرعت به جاده بازگردانند. ما در مجموعه پروشات خودرو از آخرین تکنیک‌ها و فناوری‌های خدمات خودرو استفاده می‌کنیم که به ما امکان می‌دهد خودروهای لکسوس را با کیفیت بسیار بالا تعمیر کنیم.

پروشات خودرو به صورت تخصصی خدمات تعمیراتی مربوط به انواع موتور خودروهای هیبریدی و بنزینی تویوتا لکسوس را انجام می دهد. ما در پروشات خودرو برای تمامی مدل های لکسوس از مدل های قدیمی گرفته تا مدل های جدید ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ راه حل های جامع تعمیرات تخصصی داریم. برای دریافت خدمات و مشاوره در خصوص خدمات تعمیراتی موتور خودروهای لکسوس می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی برند لکسوس تویوتا

لکسوس، بازوی لوکس تویوتا، یک برند خودرویی است که قابلیت اطمینان مهندسی و ایمنی تویوتا را با استایل و امکانات رفاهی لوکس ترکیب می‌کند. این برند لوکس ژاپنی رقبای آلمانی خود را مورد هدف قرار می دهد. لکسوس طرفداران بسیاری در کشورهای جهان دارد. فروش خودروی لکسوس نیز در بسیاری از کشورها بسیار بالا است. برند لکسوس مجموعه ای از خودروها و شاسی بلندهای شیک را ارائه می دهد که فضای داخلی راحت و امکانات و فناوری های فراوان را ارائه می دهند.

همانطور که خودروهای لکسوس قابل اعتماد هستند، برخی از مشکلات گهگاه به وجود می آیند. به خصوص در مدل های قدیمی تر ممکن است مشکلات بیشتری رخ بدهد. مشکلاتی که ممکن است در خودروها و شاسی‌بلندهای قدیمی‌تر لکسوس ایجاد شود، شامل مشکلات گیربکس و مشکلات مربوط به موتور خودرو در استفاده طولانی‌تر می‌شود.

تعمیر موتور لکسوس هیبریدی و بنزینی

سرویس و نگهداری موتور لکسوس

برخی از برندهای خودرو به دلیل قابل اعتماد بودن شهرت دارند. لکسوس یکی از این برندهاست. کیفیت و طول عمر آنها در چند دهه گذشته به خوبی ثابت و مستند شده است. با این حال، یک چیز در مورد خودروهای قابل اعتماد لکسوس وجود دارد. ماشین های لکسوس نیاز به تعمیر و نگهداری منظم برنامه ریزی شده دارند تا قابل اعتماد بمانند. حتی ماشین هایی با بالاترین کیفیت مثل لکسوس نیز هر از گاهی خراب می شوند. از مهمترین دلایل خرابی موتور خودروهای لکسوس، عدم رسیدی و نگهداری به موقع است. عدم تعویض به موقع روغن موتور نیز از دلایل مهم خرابی موتور لکسوس است.

دو دلیل اصلی خرابی موتور لکسوس عبارتند از:

 • عدم سرویس دوره ای مناسب
 • عدم تعویض به موقع روغن موتور

خدمات تعمیر موتور لکسوس

موتور خودروهای تویوتا لکسوس به علت های مختلفی ممکن است، دچار مشکل شوند. برخی از خدمات معمول تعمیرات موتور تویوتا لکسوس عبارتند از :

 • تعمیرات اساسی موتور لکسوس
 • رفع نقص موتور تویوتا لکسوس
 • تنظیم موتور و عیب یابی لکسوس
 • آماده سازی موتور لکسوس برای معاینه فنی
 • رفع عوامل گرمازدگی موتور لکسوس
 • حل مشکل جوشش تویوتا لکسوس
 • رفع صداهای غیرعادی در محدوده لکسوس
 • رفع مشکل لرزش یا ضربه موتور لکسوس
 • تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا لکسوس
 • تعمیر جلوی تویوتا لکسوس
 • تعمیرات تخصصی برق تویوتا
 • نصب آپشن تویوتا لکسوس
 • خدمات دوره ای تویوتا لکسوس

دلایل خرابی موتور لکسوس تویوتا

به طور کلی دلایل خرابی موتور انواع خودروهای لکسوس را می توان به 5 گروه تقسیم کرد. بسیاری از خرابی های موتور لکسوس به دلیل عدم نگهداری اصولی است. دلایل تعمیرات اساسی موتور خودروی تویوتا لکسوس عبارتند از:

1- سهل انگاری در تعویض روغن
2- نادیده گرفتن نشت روغن
3- عدم توجه به چراغ هشدار روغن
4- بی توجهی به سیستم خنک کننده
5- ورود آب اضافی به موتور

تعویض روغن موتور لکسوس

از مهم ترین دلایل خرابی موتور لکسوس عدم تعویض روغن است. روغن موتور خودروی لکسوس باید به طور مرتب و در زمان مناسب تعویض شود. زیرا عدم تعویض روغن به مرور زمان می تواند به موتور خودروهای لکسوس آسیب جدی وارد کند. حتی ممکن است مجبور به تعویض موتور خودروی خود شوید. نوع روغن موتوری که برای خودروی لکسوس خود استفاده می کنید نیز بسیار مهم است. بنابراین سعی کنید همیشه از یک برند معتبر استفاده کنید. در این صورت می توانید با تعویض به موقع روغن موتور از بروز مشکلات جدی در خودروی لکسوس خود جلوگیری کنید.

تعمیرگاه موتور لکسوس در تهران

عیب یابی موتور تویوتا لکسوس

مشکلات موتور تویوتا لکسوس زمانی اتفاق می افتد که تعمیر و نگهداری موتور نادیده گرفته شود. نگهداری اصولی و سرویس دوره ای از مهمترین عوامل حفظ سلامت موتور لکسوس هستند. موتور خودرویی که به دلیل عدم نگهداری نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، معمولاً گران ترین قسمت تعمیر و نگهداری خودرو است. برای اینکه موتور خودروی لکسوس شما بدون مشکل کار کند، نکات نگهداری که توسط کارشناسان درجه یک صنعت خودرو توصیه می شود را رعایت کنید. رانندگان معمولا با رعایت نکردن این قوانین آسیب جدی به موتور خودروی خود وارد می کنند.

عیب یابی و تعمیرات اساسی موتور خودروهای تویوتا شامل زمان بندی و فیلر، تعویض سرسیلندر، تعویض کلاچ موتور، تعویض کاتالیزور و تعویض گلوگاه اگزوز، تعویض پمپ روغن و پمپ آب، تعویض دینام و تسمه واشر، تعمیر و تعویض فلایویل، تعمیر پمپ بنزین و تنظیم موتور است.

تعمیرات اساسی موتور لکسوس

هدف از تعمیرات اساسی موتور تویوتا لکسوس بررسی و عیب یابی موتور لکسوس شماست. عیب یابی حرفه ای موتور لکسوس قطعا تاثیر بسزایی در تعمیرات حرفه ای و تعویض قطعات مشکل دار خواهد داشت. گاهی اوقات یک تشخیص اشتباه می تواند منجر به مشکلات حل نشده موتور تویوتا لکسوس و هزینه های غیر ضروری شود. پروشات خودرو با کادری مجرب و آموزش دیده، موتور لکسوس شما را با کیفیت بالا و هزینه مناسب تعمیر می کند تا رضایت مشتریان گرامی را تضمین کند. سعی ما در پروشات خودرو بر تعمیر قطعات موتور لکسوس به جای تعویض آن است. در این صورت هزینه های تعمیرات موتور لکسوس شما تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد.

تعمیرگاه موتور لکسوس پروشات خودرو

تعمیرات اساسی، عیب یابی موتورهای بنزینی و هیبریدی لکسوس و رفع مشکلات آنها یکی از فعالیت های تخصصی تعمیرگاه پروشات خودرو در شرق تهران می باشد. تعمیرگاه پروشات خودرو به صورت تخصصی و حرفه ای تمامی مشکلات موتور خودروی لکسوس شما را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن حل می کند. گروه پروشات خودرو تعمیرات اساسی موتورهای انواع مدل های قدیمی لکسوس تا مدل های جدیدتر ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ را در شرق تهران انجام می دهد. در صورت نیاز به خدمات تخصصی تعمیر موتور لکسوس می توانید با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین وقت رزرو کنید.

نشانی: تهران، خیابان دیباجی جنوبی، خیابان شهید برادران جوزی، پلاک 17

تلفن های تماس:

02175392

02122775415

نظر خود را ارسال کنید